Plan lekcji - cału tydzien do 12.09.2022 r.


klasy I - POBIERZ TUTAJ


klasy II - POBIERZ TUTAJ


klasy III - POBIERZ TUTAJ


klasy IV - POBIERZ TUTAJ


 


 


 


 
 


 


Od 21 maja do 4 czewca 2022 r.  15 osobowa grupa młodzieży z naszej szkoły odbywała praktyki  zawodowe  w Hiszpanii w ramach projektu Erasmu Plus.


 


 


Utworzono: 01 marca 2022 r.


Szanowni Państwo,


Niepubliczne Szkoły ZDZ w Warszawie wspierają osoby potrzebujące z Ukrainy.


Poniższej lista produktów:                                                            


Zbieramy:- ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.- KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.- ŚRODKI OPATRUNKOWE, zwłaszcza na zranienia i oparzenia: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków.- Zbieramy także NOWE koce i śpiwory!


 


??UWAGA! Nie zbieramy odzieży.??Powyższe artykuły prosimy przynosić do sekretariatu szkoły, zostaną one zawiezione do Mazowieckiego Oddziału Okręgowego PCK w piątek.Zachęcamy do jak największego zaangażowania i okazania serca naszym sąsiadom z Ukrainy.Utworzono: 14 lutego 2022 r.


Od 21 lutego  2022 r. zakończenie nauki zdalnej, uczniowie szkół ponadpodstawowych wracają do szkoły. 


 Utworzono: 26 stycznia 2022 r.


Od 27 stycznia 2022 r. do 27 lutego 2022 r. uczniowie szkół ponadpodstawowych przechodzą na naukę zdalną.więcej informacji na stronie MEN


 


Utworzono: 21 grudnia  2021 r. 


Utworzono: 20 grudnia  2021 r.


Serdecznie dziękujemy rodzicom oraz uczniom naszej szkoły za szczodry gest, okazane serce i wrażliwość, zaangażowanie i wsparcie akcji charytatywnej na rzecz osób bezdomnych i potrzebujących - bez Waszej przychylnej postawy zorganizowanie tej wspaniałej akcji byłoby niemożliwe.Dziękujemy!

W dniu 17 grudnia przekazaliśmy dary Fundacja Serce Miasta https://sercemiasta.waw.pl/