STARTUJ W PRZYSZŁOŚĆ Z ASEM W RĘKAWIE


Dlaczego warto wybrać SZKOŁĘ w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego?Nowoczesne kształcenie z tradycjami


Zakład Doskonalenia Zawodowego jest jedną z pierwszych i najstarszych instytucji szkoleniowych w Polsce. Zajmujemy się kształceniem innych od ponad 120 lat.


O jakiej karierze marzysz? Pomożemy Ci osiągnąć cele i sukces


Oferujemy atrakcyjną ofertę edukacyjną, możliwość uzyskania uprawnień zawodowych. U nas możesz kształtować swoją ścieżkę zawodową, poszerzasz horyzonty i zdobywasz wiedzę, umiejętności i kwalifikacje zawodowe, dostosowując je do swoich zainteresowań i aktualnych potrzeb rynkowych niezależnie od tego, ile masz lat.


Proponujemy Ci naukę zawodów, które umożliwiają podjęcie pracy w ciekawych miejscach - m. in.: studia nagraniowe, studia filmowe i telewizyjne, teatry, ośrodki i gabinety SPA, salony kosmetyczne, ośrodki wypoczynkowe, hotele, restauracje, firmy komputerowe. 


Kompetencje na wagę złota


Jako priorytet przyjęliśmy wysoką jakość kształcenia (Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001). Duży nacisk kładziemy na dostosowanie form kształcenia do standardów i wymagań, jakie stawia rynek pracy. Stawiamy na PRAKTYKĘ! Podczas nauki uczniowie zdobywają rzetelną wiedzę i umiejętności praktyczne.


Uczestniczysz w ciekawych zajęciach dodatkowych - zajęciach z ceramiki, masażu ciała, warsztatach i pokazach organizowanych w restauracjach przez kucharzy z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni WACS - World Association of Chefs Societies;


Komfortowe warunki nauki


Zajęcia praktyczne odbywają się w nowoczesnych i profesjonalnie wyposażonych pracowniach. Wiedzę teoretyczną zdobywasz w nowych multimedialnych salach i pracowniach komputerowych.


Możesz korzystać również z siłowni.Uczysz się od najlepszych!


Nauczyciele zaliczają się do grona najlepszych specjalistów w Polsce, łączących działalność na polu nauki z wieloletnim i bogatym doświadczeniem zawodowym. Część naszej kadry to egzaminatorzy okręgowej komisji egzaminacyjnej i autorzy podręczników.


Zdobądź doświadczenie zawodowe


Zdobędziesz umiejętności zawodowe dzięki praktykom i warsztatom organizowanym przez Szkoły. Odbędziesz ciekawe praktyki m.in.: w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej, Akademii Teatralnej im. A.Zelwerowicza, Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana, studiach nagraniowych, restauracjach.


Ponadto uczniowie naszego Technikum mają możliwość uczestnictwa w zagranicznych praktykach zawodowych w ramach projektu Erasmus +.


 


Kameralna atmosfera na warszawskiej Starówce


Kameralna atmosfera kompleksu budynków szkoleniowych zlokalizowanych z dala od miejskiego zgiełku i w bezpośrednim sąsiedztwie warszawskiej Starówki z pewnością zachwyci Ciebie swym niepowtarzalnym urokiem.


Uczniowie bardzo cenią sobie przyjazną atmosferę panującą w Szkołach. Wpływa na to nie tylko klimat Szkół, mała liczebność klas, ale i nauczyciele, którzy starają się budować partnerskie relacje z uczniami. Szkoły ZDZ w Warszawie stawiają także na integrację samych uczniów, stąd często organizowane warsztaty, eventy, wycieczki.Promujemy swoich uczniów


Nasi uczniowie w trakcie nauki uczestniczą z powodzeniem w krajowych i międzynarodowych konkursach. To wspaniała szansa, aby zaprezentować swoje umiejętności i talenty. 


Portfolio, które zaimponuje pracodawcy!


Już w trakcie nauki tworzysz autorskie portfolio – teczkę prac, która jest najlepszym dowodem Twoich talentów, posiadanych aktualnie umiejętności i świadectwem konsekwentnego rozwoju twórczego. Twoje portfolio może stać się ważną „kartą przetargową” przy szukaniu atrakcyjnej pracy.